Happy Birthday
- Кравченко Наталія Миколаївна
- 11 февр. 2016 г.
- 2 мин. чтения
Тема: Happy Birthday
Мета:
- формувати в учнів уміння і навички сприйняття іноземної мови, формувати вміння оцінювати свої навчальні досягнення; - розвивати зацікавленість учнів у предметі англійської мови, розвивати пам’ять і увагу учнів; - виховувати культуру поведінки, повагу до однокласників під час роботи в парох і групах.

Хід уроку
І. Warm up (Вступ до уроку)
Учитель: “Are you ready on places with the sunsmiling faces?” Учні: “Yes”.
ІІ. Презентація нового лексичного матеріалу
1. На дошці подані слова на флеш-картках: table, chair, umbrella, boy, girl, cake, today 2. Учитель читає слово, вказуючи на відповідну флеш-картку, – учні повторюють це слово за вчителем. 3. Хорове читання слів разом з учителем. 4. Читання слів окремими учнями. 5. Учитель показує малюнок, питає: “What`s this?”. Окремі учні виходять до дошки і прикріплюють малюнок біля відповідної флеш-картки, на якій написане слово, що позначає даний малюнок.
ІІІ. Опрацювання лексичного матеріалу
1. Робота з розданими дітям маленькими флеш-картками, на яких написані зазначені вище слова: вчитель показує малюнок – діти знаходять і показують картку з відповідним словом; вчитель називає слово – діти знаходять і показують відповідну картку. 2. Гра: «Хто першим знайде слово». До дошки викликаються двоє учнів і одержують свій умовний знак: «v» або «+». Той, хто першим знайде почуте слово, ставить біля відповідної флеш-картки свій значок. Учні з класі по черзі називають написані на дошці слова. 3. Гра: «Пригадай слово». Учитель дає команду учням: “Sleep!”. Вони закривають очі. В цей час учитель прибирає з дошки одну флеш-картку і дає команду “Wake up!”. Учні відкривають очі, дивляться на дошку і пригадують, яке слово зникло.
IV. Фізкультхвилинка
Діти виконують рухливі вправи під пісеньку: Teddy Bear, Teddy Bear, Turn around! Teddy Bear, Teddy Bear, Touch the ground! Teddy Bear, Teddy Bear, Show your shoe! Teddy Bear, Teddy Bear, That will do! Teddy Bear, Teddy Bear, Go upstairs! Teddy Bear, Teddy Bear, Face your pair! Teddy Bear, Teddy Bear, Switch on the light! Teddy Bear, Teddy Bear, Say: “Good night”. I`m tired.
V. Опрацювання фрази “What`s your name?”
1. На дошці представлені флеш-картки зі словами: your, I`m, What`s, name, Ted Діти повторюють за вчителем подані слова. Потім учитель просить одного із учнів підійти до дошки і розставити слова в правильному порядку, щою вийшло речення: What1s your name? I`m Ted. 2. Усі учні викликаються до дошки і стають в коло. Учитель стає в середині кола і розпочинає гру. Із словами “What`s your name?” кидає м’ячик одному з учнів. Той, одержуючи м’ячик, стає в середину кола і продовжує гру.
VI. Робота з підручником
1. Учитель говорить учням відкрити підручники на ст. 30: “Open your books on page 30. Find ex. B. put your fingers and be ready to listen and follow”. 2. Прослуховування тексту. 3. Повторення тексту за диктором. 4. Читання тексту за учителем. 5. Перевірка розуміння прочитаного тексту. Учні підходять до дошки і з’єднують ім’я героя з його зображенням. 6. Читання за ролями.
VIІ. Рольова гра
Учитель роздає учням картки з ролями Billy, Sue, Ted, Jenny, Anna. Учні самостійно розігрують сцену, яку раніше прочитали в підручнику. Ted: Look! Tables, chairs and umbrellas. Jenny: Hi, boys and girls. I`m Jenny. What`s your name? Billy: Billy. Anna: I`m Anna. Sue: I`m Sue. Ted: I`m Ted. I`m seven today. Jenny: Wow! Happy Birthday. Together: Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday dear Ted, Happy Birthday to you!
Comments