Healthy Diet (Здорове харчування)
- Кравченко Наталія Миколаївна
- 11 февр. 2016 г.
- 2 мин. чтения
Тема уроку: Healthy Diet (Здорове харчування)
Мета уроку: - активізувати та опрацювати раніше вивчений лексичний матеріал з теми; - розвивати навички аудіювання, письма та усного мовлення; - формування вмінь роботи в групах; - виховувати повагу до співрозмовника, культуру харчування, розуміння корисності здорового харчування.
Обладнання: підручник, ТЗН, роздатковий матеріал.
Тип уроку: урок узагальнення.

Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів
Look at the blackboard. You can see the encrypted English proverb. Your task is to guess it saying only the letters. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Метод мікрофон. How do you understand this proverb? What do you think it means? Do you think only apples help us be healthy?
ІIІ. Оголошення теми, мети уроку (слайд 1)
What do you think we are going to speak about? (Healthy Diet) Запис теми на дошці.
ІV. Робота в групах (слайд 2)
Кожна група одержує питання для обговорення: - What should/shouldn`t people eat to be healthy? - Why should people eat healthy food? - Is it possible to keep a healthy diet?
V. Метод «Акваріум»
Групи по черзі презентують аргументи, інші учні слухають і висловлюють свої думки щодо даного питання: з чим вони погоджуються чи не погоджуються, що можуть додати.
VI. Аудіювання (впр. 20 ст. 31) (слайд 3)
You are going to listen to four people talking about their diets. For questions 1-4 choose the best answer.
VII. Метод «Карусель»
- Do you want to know if your classmates keep a healthy diet, what they eat, what their preferences are? Open your copy-books, write down today`s date and write one question you want to ask your classmates. - Робота в каруселі. - Учні повідомляють результати своїх опитувань.
VIII. Метод «Running Dictation» (слайд 4)
Учні утворюють три групи, розподіляють черговість виходу. З кожної групи один учень підходить до дошки, запам’ятовує одне речення, швидко повертається до своєї команди і диктує речення. Наступні учні роблять так само. Виграє та група, яка першою завершить виконання завдання. Речення розкриваються і учні перевіряють правильність запису речень. Текст диктанту: «Dear Jane, I hope you are OK and feel good. As for me, I`ve got a terrible problem. I`m getting weight. I have nothing to wear now as my clothes have become small. Even eating my favourite hamburgers doesn`t make me happy. What shall I do?»
IX. Домашнє завдання (слайд 6)
Write the answer to your friend giving advice.
X. Підсумки уроку
Презентація
留言