Використання модального дієслова must/mustn`t
- Кравченко Наталія Миколаївна
- 11 февр. 2016 г.
- 3 мин. чтения
Тема: Використання модального дієслова must/mustn`t
Мета: - навчальна: навчити учнів використовувати дієслова must/mustn`t, активізувати попередньо набуті знання; - розвиваюча: розвивати навички читання, аудіювання і усного мовлення, розвивати пам’ять і образне мислення; - виховна: виховувати культуру поведінки на дорозі, в громадських місцях, у школі.
Обладнання: підручники, ТЗН, дидактичний матеріал, flash-cards.
План уроку 1. Організаційний момент. 2. Підготовка учнів до сприйняття іншомовного мовлення. 3. Введення лексичного матеріалу. 4. Презентація граматичного матервалу. 5. Аудвювання. 6. Фізкультхвилинка. 7. Робота в парах. 8. Робота в групах. 9. Робота з підручником. 10. Пояснення домашнього завдання. 11. Підсумок уроку.

Хід уроку
1. Організаційний момент
Учитель: Good morning, children. Учні: Good morning, teacher.
2. Підготовка учнів до сприйняття іншомовного мовлення
Учитель: What day is it today? (Відповідь учнів) Учитель: What`s the weather like today? (Відповідь учнів)
3. Введення лексичного матеріалу
Учитель демонструє на дошці flash-cards зі словами: drive, drop, identity badge, switch off, smoke, ill, chew, chewing gum, пояснюючи значення цих слів. Учитель читає слово, вказуючи на відповідну картку, учні хором повторюють. Хорове читання разом з учителем. Учитель мімікою, жестами показує значення слів – учні відгадують і називають ці слова.
4. Презентація граматичного матеріалу
Учитель: I am your teacher. I must teach children. I must go to school early. I mustn`t be late. Діти говорять, що значать слова must/mustn`t. Учитель представляє ситуацію – діти говорять, що треба і не треба робити. I want to sleep now. (You must go to bed early) I want to play in class. (You mustn`t play in class) I am hungry. (You must eat) My hands are dirty. (You must wash your hands) Our planet is dirty. (You must protect our planet) I want to be healthy. (You must eat healthy food) I want to know English. (You must learn many words) I want to be rich. (You must work) I want to be a good teacher. (You must teach children well) Представлення героя підручника Кланка (малюнок із зображенням Кланка). Учитель: Look. This is Klunk. Who wants to be Klunk? Один учень виходить і розповідає про Кланка. Інші учні слухають, а потім говорять, що він повинен і не повинен робити.
5. Аудівювання
Учні відкривають підручники і знаходять вправу С на сторінці 53. Учитель пояснює, що вони мають прослухати, що повинен і не повинен робити Кланк, розставляючи малюнки в правильному порядку. Перевірка правильності виконання даного завдання.
6. Фізкультхвилинка
To be healthy, strong and gay, You must jump and run again. You must swim. You must play. You must do it every day. You mustn`t sleep, You mustn`t dream, If you want to be slim. You must do the things good. You must eat the heathy food.
7. Робота в парах. «знайди свого партера»
Учитель роздає дітям картки: одним із малюнками, іншим із словами, що описують ці малюнки. Учні встають зі своїх місць і шукають кожен свого партнера, стаючи в пару перед дошкою. Учні разом говорять, чи повинні вони робити те, що зображено і написано на картках. Учитель розміщає їх картки на дошці.
8. Робота в групах
Учитель допомагає учням утворити три групи. Кожна група одержує картку з текстом, в якій треба вставити слово must або mustn’t. Потім один представник групи зачитує відповідь. Учитель звертає увагу учнів на характер текстів і підводить їх до висновку, що дані тексти є правилами поведінки. Учитель пропонує учням скласти правила поведінки в класі. Кожна група складає по чотири правила, і по-черзі представляє їх на дошці, розміщуючи в дві колонки: must і mustn`t.
9. Робота з підручником
Учні знаходять вправу 4 на сторінці 60, в якій представлені правила поведінки в бібліотеці. Говорять, що треба і не треба (must або mustn`t) робити в бібліотеці.
10. Домашнє завдання
Впр. 4 ст. 60 (письмово) Впр. С ст. 53 (письмово)
11. Підведення підсумків уроку
コメント